sssi (1)

Fotograf, producent video

Sylwester Iżowski

Cześć! Bardzo mi miło, że właśnie poświęcasz czas na odwiedzenie tego zakamarku internetu jakim jest moja strona. Zapewne trafiłeś tutaj z polecenia, lub poszukujesz informacji na mój temat. 

Na co dzień zajmuję się produkcją video, fotografią, social mediami, marketingiem i tworzeniem strategii pozyskania klienta. Czyli tak na prawdę jestem człowiekiem orkiestrą, którego na pewno potrzebujesz.

W dni wolne, których jest na prawdę mało, rozwijam swoje pasje i hobby. Kocham rośliny i fotografię z drona. Stąd pojawił się pomysł na moje dwa projekty internetowe, które rozwijam: @PlantsPoland i @LubelskieInaczej

poprawionesesja

Moje ostatnie projekty:

ostatnie, nie oznacza wszystkie 🙂

Jobee Project

Jobee Project

Strona www, video, marketing

Współpraca z utalentowanymi artystami to sama przyjemność. Nie ważne czy potrzebujesz producenta teledysku, stworzenia strony www, marketingu online czy wejścia tam gdzie zwykły śmiertelnik nie wjedzie. ​

Pokochaj Lubelskie

Pokochaj Lubelskie

Strona www, photo, video, content, marketing

Mój autorski projekt promujący walory turystyczne województwa Lubelskiego. Sprawdzam i testuję różne atrakcje, restauracje i hotele. Odkrywam miejsca nie oczywiste, lub zapomniane. Wpadnij do mnie na kawę, kup moje usługi, a przy okazji pokażę Ci piękno Lubelszczyzny.

Tynki Dekoracyjne

Tynki Dekoracyjne

Strona www, marketing, social media

Nie tylko kocham rośliny, ale również wnętrza. Świetnie odnajduję się w marketingu wnętrzarskim, może powiedzieć, że mam go w małym palcu. Chcesz dotrzeć do nowych klientów, a prowadzisz firmę wpisującą się w tematykę home desingu?

Młody ambitny człowiek, czuć od niego energię i pasję. Ma masę wspaniałych pomysłów! Idealny kordynator i artysta.

Jobee Project, Joanna Pszczoła

14.04.2019

Porozmawiajmy.

nie gryzę

  • +48 535 238 020
  • kontakt@sizowski.pl